Ben 10 Omniverse 75.Bölüm Üçüncü Zaman Charm Türkçe İzle

Ben 10 Omniverse 75.Bölüm Üçüncü Zaman Charm Türkçe İzle
Bölümü indir

Ben 10 Omniverse 75.Bölüm Üçüncü Zaman Charm Türkçe İzle

Tam Ekran

8.403 izlenme
kanal resmi

kanatsiz

Tüm videoları
Facebook Twitter Google+
LoadingFavorime Ekle Bildir Yorum Yaz

Bildir

 Cinsel İçerik Şiddet Nefret ve Hakaret Zararlı Alışkanlıklar Çocuk İstismarı Spam Hak İhlali

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

  2 sene önce yayınlandı.

Ben 10 Omniverse çizgi filminin Yeni 8.Sezon 75. Bölümünü Türkçe Bedava izle. Ben 10 Omniverse çizgi filmini Üçüncü Zaman Charm bölümünü en hızlı seyret. Cartoon Networkten sonra hemen burada Türkçe izle.

Çizgi Film Tanıtımı


Ben 10: Ultimate Alien adlı serisinin devamıdır. Ama seri artık daha farklıdır, Küçük Ben 10 ve Büyük Ben 10 artık birbirlerini tanıyordur. Diğer bir farklılık artık karakterlerin hepsinin görünüşü farklıdır birçok yeni karakter ve uzaylı eklenmiştir. İlk 2 Arc Storynin kötüleri Kyhber, Malware ve Dr Psychobostur. Kyhber, iskeletimsi yeni bir uzaylı ırkı; Malware, yozlaşmış bir Galvanic Mechamorp; Dr Psychobos ise bir Fırtına beyindir. Omniverse serisinde dikkat çeken diğer bir unsur ise Nemetrix tir. Nemetrix, Omnitrixin bir türevidir ve Kyberin uzaylı köpeğini Ben 10nin uzaylılarının avcılarına dönüştürür.Bu durumda Kybher ve Anubian Baskurr türüne ait uzaylı köpeği Benin ve Dünyanın başına bela olur.
Daha fazla göster

Video hakkında yorumunuzu yazın

Ben 10 Omniverse 75.Bölüm Üçüncü Zaman Charm Türkçe İzle (2 Yorum)

  1. sayenizde kaçırdığım bölümleri burdan izliyorum. herşey için sağol. sanırım son 5 bölüm sonra bitecek.hiç bitmesini istemezdim.

Kategoriler