Haydi Çalkala 37.Bölüm Rock ve Roll Türkçe İzle

Haydi Çalkala 37.Bölüm Rock ve Roll Türkçe İzle
Bölümü indir

Haydi Çalkala 37.Bölüm Rock ve Roll Türkçe İzle

Tam Ekran

995 izlenme
kanal resmi

kanatsiz

Tüm videoları
Facebook Twitter Google+
LoadingFavorime Ekle Bildir Yorum Yaz

Bildir

 Cinsel İçerik Şiddet Nefret ve Hakaret Zararlı Alışkanlıklar Çocuk İstismarı Spam Hak İhlali

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

  5 ay önce yayınlandı.

Haydi Çalkala çizgi filminin Yeni 2.Sezon 37.Bölümünü Türkçe Bedava izle. Haydi Çalkala çizgi filmini Rock ve Roll bölümünü en hızlı seyret. Disneyden sonra hemen burada Türkçe izle. İnternette Bedava izle.

Çizgi Film Tanıtımı


Göster Kendini Chicago adlı yerel bir programda arka plan dansçıları olan CeCe Jones (Thorne) ve Rocky Blue (Zendaya) adlarındaki iki kızın maceralarını konu edinmektedir. Ayrıca içinde veya dışında oldukları terslikler ve yaşadıkları sorunlar ile okuldaki yükselen statüleri de kaydedilmektedir.
Daha fazla göster

Video hakkında yorumunuzu yazın

Haydi Çalkala 37.Bölüm Rock ve Roll Türkçe İzle (6 Yorum)

  1. 1aydir yeni video gelmedi gün bakıyorum yüklenmismi diye lütfen daha hızlı koyun veya bu videoları aldığınız sitenin adını söyleyin yalvarıyimni koymaniz icin

    • Videoları kendimiz çekiyoruz başka sitelerde bulamazsınız. Çizgi filmi sitesi olarak bizden daha kalitesi yok. Gel gelelim yetiştiremiyoruz. Çok fazla bölüm var. Anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. İyi seyirler.

      • Evet bir çok çizgi dizi koyuyosunuz fakat 1 ay boyuncada 1 bölüm koymadınız ama yaz,tatil vakti olduğu içinde koyamamış olabilirsiniz diye düşünüyorum

Kategoriler