Lego Ninjago 1.Özel Bölüm Ninjanın Yolu / Altın Silah Türkçe İzle

Lego Ninjago 1.Özel Bölüm Ninjanın Yolu / Altın Silah Türkçe İzle
Bölümü indir

Lego Ninjago 1.Özel Bölüm Ninjanın Yolu / Altın Silah Türkçe İzle

Tam Ekran

12.305 izlenme
kanal resmi

kanatsiz

Tüm videoları
Facebook Twitter Google+
LoadingFavorime Ekle Bildir Yorum Yaz

Bildir

 Cinsel İçerik Şiddet Nefret ve Hakaret Zararlı Alışkanlıklar Çocuk İstismarı Spam Hak İhlali

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

  1 sene önce yayınlandı.

Lego Ninjago Spinjitzunun Ustaları çizgi filminin Yeni 1.Özel Bölümünü Türkçe Bedava izle. Lego Ninjago Spinjitzunun Ustaları çizgi filminin yeni sezonunun Ninjanın Yolu / Altın Silah bölümünü en hızlı seyret. Cartoon Network’ten sonra hemen burada Türkçe izle.

Çizgi Film Tanıtımı


Baş karakterler olan Kai, Jay, Zane, Cole ve Lloyd adında beş ninjanın başından geçmektedir. Onlar çeşitli kötülüklerle savaşan kahramanlardır.
Daha fazla göster

Video hakkında yorumunuzu yazın

Lego Ninjago 1.Özel Bölüm Ninjanın Yolu / Altın Silah Türkçe İzle (9 Yorum)

  1. Arkadaşlar 2 bölümden oluşan özel bölümün 1.’si bu yarında 2.’sini ekleyeceğim yoğun istek üzerinede elimde bulana lego legends of chima’yı ekleyeceğim ama hepsi elimde yok sadece 2 bölüm eksik

  2. çok çok çok çok mükemmel çok seviyorum kai yakışıklı yakıyor cay biraz saf ve çok konuşuyor cole çok güçlü çok sinirli ve çok kaslı zane tam bir nindirioit yani bir robot ve piçsel ile yakışıyorlardı lloyd güçlü bazen korkuyor bir de altın ninja skiler ve kai süper ikili ve resmen bi bölümde öpüşüceklerdi nya cay ile gelecek bölümlerde korsan olucaklar ama diyerleri ise usta olarak eğitim yapıcaklar yılan türleri çok harilka iskeletler değişik tarz güzel çok seviyorum

  3. 3. ve 4. özel bölümleride eklersen , bu videoları facebook sitemde yayınlayıp onları davet etmeyi düşünüyorum.. Ve sana sorum var kanatsiz bu videoları nerden bulup yüklüyorsun?

Kategoriler