Megas XLR 20.Bölüm Şişman ve Öfkeli Türkçe İzle

Megas XLR 20.Bölüm Şişman ve Öfkeli Türkçe İzle
Bölümü indir

Megas XLR 20.Bölüm Şişman ve Öfkeli Türkçe İzle

Tam Ekran

6.194 izlenme
kanal resmi

kanatsiz

Tüm videoları
Facebook Twitter Google+
LoadingFavorime Ekle Bildir Yorum Yaz

Bildir

 Cinsel İçerik Şiddet Nefret ve Hakaret Zararlı Alışkanlıklar Çocuk İstismarı Spam Hak İhlali

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

  1 sene önce yayınlandı.

Megas XLR çizgi filminin Yeni 1.Sezon 20.Bölümünü Türkçe Bedava izle. Megas XLR çizgi filmini Şişman ve Öfkeli bölümünü en hızlı seyret. Cartoon Network’ten sonra hemen burada Türkçe izle. İnternette Bedava izle.

 

Çizgi Film Tanıtımı


3037 yılında Glorft'lar dünyayı işgal etmektedir. Dünyanın elindeki tek koz ise Glorft'lardan çaldıkları M.E.G.A.S. robotudur. Ve Glorft'lar da robotu geri almak üzeredir. Komutan Kiva Andru bir fikir bulur: Prototipi kullunarak 3037 yılından 3035 yılına dönüp Glorft'ları yok edip dünyayı Glorft'ların ordusundan kurtarmak... Daha sonra Komutan Kiva Megas'a yollanır, zaman 3035 yılına ayarlanır ve her şey hazırdır. Ama Glorft'lar bir gariplik oldugunu anlarlar ve planı bozarlar. Megas 1930 yılına gider ve New Jersey'de bir hurdalığa düşer. Yıl 2004 olmuştur. Hurdalık Coop'un arkadaşı Goat'ın hurdalığındadır. Coop Megas'ı 2 papele (dolar) satın alır, Megas'ın boyasını baştan aşağı değiştirir ve tepesine arabasını koyar. Maalesef zaman makinesini de parçalar. Kiva 2 robotu ile birlikte Megas'ı almaya gelir ama Coop onların robotlarını parçalar. Kiva da Megas'ı kaçırmaya çalışır ama kontrol paneli tamamen değişik bir tasarım olduğu için bunu başaramaz ve mecburen Coop ve Jamie'nin grubuna katılarak Glorft'larla birlikte bu yıla hapsolurlar.
Daha fazla göster

Video hakkında yorumunuzu yazın

Megas XLR 20.Bölüm Şişman ve Öfkeli Türkçe İzle (1 Yorum)

  1. Umarım kalan bölümleri de yüklersiniz hafta içi her gün saat 02:15 de yayınlanıyor bu arada eksik varsa çekebilirsiniz

Kategoriler