Regular Show (Sürekli Dizi) 133.Bölüm The Thanksgiving Special 1 İzle

Regular Show (Sürekli Dizi) 133.Bölüm The Thanksgiving Special 1 İzle
Bölümü indir

Regular Show (Sürekli Dizi) 133.Bölüm The Thanksgiving Special 1 İzle

Tam Ekran

11.246 izlenme
kanal resmi

kanatsiz

Tüm videoları
Facebook Twitter Google+
LoadingFavorime Ekle Bildir Yorum Yaz

Bildir

 Cinsel İçerik Şiddet Nefret ve Hakaret Zararlı Alışkanlıklar Çocuk İstismarı Spam Hak İhlali

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

  1 sene önce yayınlandı.

Sürekli Dizi 5.Sezon 13. Bölüm The Thanksgiving Special 1 izle. Regular Show çizgi filmi The Thanksgiving Special 1. kısım bölümünü Türkçe altyazılı izleyin. Sürekli Dizi Türkiye’de yayınlanmayan bölümü Şükran Günü özel sitemizden izle. Diğer bölümleri de aşağıdan bulup izleyebilirsiniz. Yorum yazmayı unutmayın, iyi seyirler.

Çizgi Film Tanıtımı


Seri, 23 yaşındaki iki eski arkadaşın — Mordecai adında mavi alakarga ve Rigby adında rakun — günlük yaşamlarının etrafında döner. Bir parkta işçi olarak çalışırlar ve günlerini işten kaytarmak için harcarlar, herhangi bir yolla kendilerini eğlendirirler. Onları en fazla sıkan şey patronlarının Benson — sakız makinesi — olmasıdır. Diğer bir çalışanı olan Skips'in — bir yeti — parkta bulunması ve parkın müdürünün Pops — koca kafalı bir lolipop — olması işlerine gelmektedir. Diğer çalışanlar da şişman ve yeşil Kas Adam ve Çak Beşlik Hayalet denen hayalettir.
Daha fazla göster

Video hakkında yorumunuzu yazın

Regular Show (Sürekli Dizi) 133.Bölüm The Thanksgiving Special 1 İzle (6 Yorum)

    • Sürekli dizi 7. sezon finaline kadar (230 bölüm) sorunsuz bir şekilde yüklenmiştir. 212 den sonraki bölümler her gün 1 bölüm şeklinde yayınlanacaktır. İyi seyirler.

Kategoriler