Regular Show (Sürekli Dizi) 229-230.Bölüm Rigby’nin Mezuniyet Özel Bölümü Türkçe İzle

Regular Show (Sürekli Dizi) 229-230.Bölüm Rigby’nin Mezuniyet Özel Bölümü Türkçe İzle
Bölümü indir

Regular Show (Sürekli Dizi) 229-230.Bölüm Rigby’nin Mezuniyet Özel Bölümü Türkçe İzle

Tam Ekran

38.027 izlenme
kanal resmi

kanatsiz

Tüm videoları
Facebook Twitter Google+
LoadingFavorime Ekle Bildir Yorum Yaz

Bildir

 Cinsel İçerik Şiddet Nefret ve Hakaret Zararlı Alışkanlıklar Çocuk İstismarı Spam Hak İhlali

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

  12 ay önce yayınlandı.

Sürekli Dizi 7.Sezon 38. – 39. Bölüm izle – Regular Show çizgi filmi Rigby’nin Mezuniyet Özel Bölümü Türkçe izle. Anime – Sürekli dizinin 7. sezon finali 229. – 230. bölüm “Rigby’s Graduation Day Special” izle. Sürekli Dizinin diğer bütün bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. 8. sezonda görüşmek üzere, iyi seyirler.

Not: Sürekli Dizi 8. sezonu Amerika’da Eylül 2016 ile yayına başlamıştır. Türkiye’de ne zaman yayınlanacağı daha belli değildir. Sitemizi takipte kalın, Türkiye’de yayına başlayınca http://cizgifilmizleoyna.com Türkçe olarak izleyebilirsiniz.

Çizgi Film Tanıtımı


Seri, 23 yaşındaki iki eski arkadaşın — Mordecai adında mavi alakarga ve Rigby adında rakun — günlük yaşamlarının etrafında döner. Bir parkta işçi olarak çalışırlar ve günlerini işten kaytarmak için harcarlar, herhangi bir yolla kendilerini eğlendirirler. Onları en fazla sıkan şey patronlarının Benson — sakız makinesi — olmasıdır. Diğer bir çalışanı olan Skips'in — bir yeti — parkta bulunması ve parkın müdürünün Pops — koca kafalı bir lolipop — olması işlerine gelmektedir. Diğer çalışanlar da şişman ve yeşil Kas Adam ve Çak Beşlik Hayalet denen hayalettir.
Daha fazla göster

Video hakkında yorumunuzu yazın

Kategoriler