Sincap Çocuk 14.Bölüm Truva Tavşanı Türkçe İzle

Sincap Çocuk 14.Bölüm Truva Tavşanı Türkçe İzle
Bölümü indir

Sincap Çocuk 14.Bölüm Truva Tavşanı Türkçe İzle

Tam Ekran

386 izlenme
kanal resmi

kanatsiz

Tüm videoları
Facebook Twitter Google+
LoadingFavorime Ekle Bildir Yorum Yaz

Bildir

 Cinsel İçerik Şiddet Nefret ve Hakaret Zararlı Alışkanlıklar Çocuk İstismarı Spam Hak İhlali

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

  10 ay önce yayınlandı.

Sincap Çocuk çizgi filminin Yeni 1.Sezon 14.Bölümünü Türkçe Bedava izle. Sincap Çocuk çizgi filmini Truva Tavşanı bölümünü en hızlı seyret. Cartoon Network’ten sonra hemen burada Türkçe izle. İnternette Bedava izle.

 

Çizgi Film Tanıtımı


Sincap Çocuk'ta Andy adlı bir çocuğun hikâyesi ve evcil hayvanı sincap olan Rodney onu birçok fikriyle doldurur ve Rodney her şeyi bilirmiş gibi yapar. Onlar "ahmak dostlar"dır. Andy ve arkadaşı Rodney farklı karmaşık maceralara atılırlar.
Daha fazla göster

Video hakkında yorumunuzu yazın

Sincap Çocuk 14.Bölüm Truva Tavşanı Türkçe İzle (1 Yorum)

  1. Harried Treasure: Andy ve Rodney gömülü hazine olan harita bulurlar. Hemen kazarlar,hazine sandığı nın içinde elbiseli bir adam Kaptan Puffy ve içinde tahıl olan kutular çıkar ama Kyle ve Tuzsuz Mike onalra takım olup kazmışlardır… Bay Johnson’ın yeni çimlik yeri olan Cennet Bahçesi mahfolur.
    The Rod Squad: Leon ve Darlene, Rodney’nin “Rod Squad” adlı takımına katılırlar, takım elbise giyerler ve saç stillerini değiştirirler ve bot giyerler ve Andy’nin, Bayan Johnson tarafından ve yapışkan çörekler yüzünden başı belaya girmesin diye katılırlar ama “bilmiyorum” demiştir ve yapışkan çörekleri yemişti. The Rod Squad, The Mod Squad’ın taklididir.

Kategoriler