Star Wars: Klon Savaşları 49.Bölüm Yolsuzluk Türkçe İzle

Star Wars: Klon Savaşları 49.Bölüm Yolsuzluk Türkçe İzle
Bölümü indir

Star Wars: Klon Savaşları 49.Bölüm Yolsuzluk Türkçe İzle

Tam Ekran

318 izlenme
kanal resmi

kanatsiz

Tüm videoları
Facebook Twitter Google+
LoadingFavorime Ekle Bildir Yorum Yaz

Bildir

 Cinsel İçerik Şiddet Nefret ve Hakaret Zararlı Alışkanlıklar Çocuk İstismarı Spam Hak İhlali

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

  9 ay önce yayınlandı.

Star Wars: Klon Savaşları çizgi filminin Yeni 3.Sezon 49.Bölümünü Türkçe Bedava izle. Star Wars: Clon War çizgi filmini Yolsuzluk bölümünü en hızlı seyret. Cartoon Networkten sonra hemen burada Türkçe izle. İnternette Bedava izle.

Çizgi Film Tanıtımı


Klon Savaşlarının geçtiği dönemi ele alan çizgi dizi, henüz karanlık tarafa geçmeyen Anakin Skywalkera ve diğer Star Wars karakterlerine derinlik katıyor. Yıldız Savaşları film serisinden uyarlanan çizgi dizi Klon Savaşları, Bölüm II ile Bölüm III arasındaki zaman diliminde yaşanan olayları konu ediyor. Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Padmé Amidala, Yoda, Yüce Başkan Palpatine ve General Grievous bu seride de karşımızda olacak. Olay örgüsü, Galaktik Senato ile Bağımsız Sistemler Konfederasyonu arasındaki anlaşmazlığa odaklanıyor.
Daha fazla göster

Video hakkında yorumunuzu yazın

Star Wars: Klon Savaşları 49.Bölüm Yolsuzluk Türkçe İzle (1 Yorum)

  1. siteye cesur korkak köpeği ve johnny bravo’yu koyucakmısınız acaba? internette hiçbir sitede adam gibi yok (sizi gerçekten tebrik ederim internetteki tek adam gibi site bu şuan . bir iki istisna hariç o istisnalar da 2-3 çizgiflim üzerinden gidiyorlar) eğer getirebilirseniz çok güzel olur teşekkürler

Kategoriler