Steven Universe 59.Bölüm Yükselen Deniz Yıkılan Gökler Türkçe İzle

Steven Universe 59.Bölüm Yükselen Deniz Yıkılan Gökler Türkçe İzle
Bölümü indir

Steven Universe 59.Bölüm Yükselen Deniz Yıkılan Gökler Türkçe İzle

Tam Ekran

6.300 izlenme
kanal resmi

kanatsiz

Tüm videoları
Facebook Twitter Google+
LoadingFavorime Ekle Bildir Yorum Yaz

Bildir

 Cinsel İçerik Şiddet Nefret ve Hakaret Zararlı Alışkanlıklar Çocuk İstismarı Spam Hak İhlali

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

  10 ay önce yayınlandı.

Steven Universe çizgi filminin Yeni 2.Sezon 59. Bölümünü Türkçe Bedava izle. Steven Universe çizgi filmini Yükselen Deniz Yıkılan Gökler bölümünü en hızlı seyret. Cartoon Network’ten sonra hemen burada Türkçe izle.

Çizgi Film Tanıtımı


Steven Universe'de, dünya kristal taşlar sayesinde kötülerden korunmaktadır, bir grup intergalaktik kız savaşçılar vücutlarındaki kristal taşların özel güçleri olan aletleri vardır. Dört Tane Taşı olanlar: Garnet, Ametist, İnci ve Steven. Steven genç bir çocuktur, onun taşı annesinin mirasıdır, Kristal Taş'ının adı Rose Kuvars'tır.
Daha fazla göster

Video hakkında yorumunuzu yazın

Steven Universe 59.Bölüm Yükselen Deniz Yıkılan Gökler Türkçe İzle (13 Yorum)

  1. steven universe’de çektiği bu sezondaki en son bu cumaya kadar çıkmış tüm bölümlerin çıkış tarihini biliyorsanız yazabilir misiniz? çok önemli !!!!!!

  2. steven universe’de çektiğiniz bu sezondaki tüm bölümlerin (iyileşmiş bölümünden sonraki bölümlerin) yayınlanış tarihini biliyorsanız yazabilir misiniz? çok önemli !!!!!! Video kaydında dosyada bir yerde yazıyordur. Lütfen 🙂

    • Vikiye yazacaksın galiba ama bilmiyorum ama sırayla yayınlandı mesela 1 bölüm salı iyileşmiş se 2 bölüm çarşamba geldi.

  3. biliyormusunuz artık steven saat sadece sabah 7 de yayınlanacakmış.cartoon network

    eski çizgi filmleri kaldırsa onların yerine koysa daha iyi olurdu.örneğin skobido samuray jack,jonny bravo yerine steven universe koyabilirlerdi

Kategoriler