Steven Universe 63.Bölüm Yardım Çığlığı Türkçe İzle

Steven Universe 63.Bölüm Yardım Çığlığı Türkçe İzle
Bölümü indir

Steven Universe 63.Bölüm Yardım Çığlığı Türkçe İzle

Tam Ekran

7.193 izlenme
kanal resmi

kanatsiz

Tüm videoları
Facebook Twitter Google+
LoadingFavorime Ekle Bildir Yorum Yaz

Bildir

 Cinsel İçerik Şiddet Nefret ve Hakaret Zararlı Alışkanlıklar Çocuk İstismarı Spam Hak İhlali

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

  10 ay önce yayınlandı.

Steven Universe çizgi filminin Yeni 2.Sezon 63. Bölümünü Türkçe Bedava izle. Steven Universe çizgi filmini Yardım Çığlığı bölümünü en hızlı seyret. Cartoon Network’ten sonra hemen burada Türkçe izle.

Çizgi Film Tanıtımı


Steven Universe'de, dünya kristal taşlar sayesinde kötülerden korunmaktadır, bir grup intergalaktik kız savaşçılar vücutlarındaki kristal taşların özel güçleri olan aletleri vardır. Dört Tane Taşı olanlar: Garnet, Ametist, İnci ve Steven. Steven genç bir çocuktur, onun taşı annesinin mirasıdır, Kristal Taş'ının adı Rose Kuvars'tır.
Daha fazla göster

Video hakkında yorumunuzu yazın

Steven Universe 63.Bölüm Yardım Çığlığı Türkçe İzle (5 Yorum)

  1. Lütfen 60 ve 61. bölümleri ve devamını da atın ben buradaki her bölümü izliyorum ve çok mutlu oluyorum kanatsiz nereden buluyorsun bu bölümleri bilmiyorum ama çok teşekkür ederim lütfen atmaya devam et bu bölümleri bu bölümlerin internette türkiye yayın tarihleri yazıyor şu an needeyse ABD’ye yetişmemiz lazım ama nedense Cartoon Network yeni bölümleri sadece bi kez gösterip eski bölümleri vermeye devam ediyor lütfen o bölümleri bulup at ve eğer yayın tarihlerine bakmak istersen vikipedi deki steven universe bölümler listesine bakabilirsin eminim benim gibi düşünen ama yorum yapamayan bir sürü insan vardır

  2. yarın KeyStone Motel bölümünü atıcaksınya kesin bi bölümünü kesersin sen kesmek yerine altyazılı atsan…merak ediyorum ne dediklerini falan,youtubeda ingilizce izledim ama ne dediklerini anlamadıktan sonra bi işe yaramıyo.

  3. evet altyazılı da olsa en azından ABD’ye yetişebiliriz ve aynen türkçe dublajda bazı yerler kesiliyor nedense bi de ne, neden lazım kanatsiz? hani neden lazım dedin ya ney neden lazım 😀

Kategoriler